przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew

Jak działa karta

A A A

WITAMY W ŚWIECIE SOCHACZEWSKIEJ KARTY SENIORA

Z KARTĄ SENIORZY W WIEKU 65+ I 75+ BĘDĄ MIEĆ WIĘCEJ ZA MNIEJ

Sochaczewska Karta Seniora to znaczniej więcej niż zniżki. To Twój nowy sposób na aktywne spędzanie czasu. Przejrzyj katalog i poznaj nasze wszystkie propozycje.

Sochaczewska Karta Seniora jest kartą rabatową uprawniającą do zniżek i promocji w Punktach Partnerskich na terenie Miasta Sochaczew. Karta bez żadnych zobowowiązań udostępnia Ci wszystkie oferty zawarte w katalogu, przez cały rok.

Korzystanie z Sochaczewskiej Karty Seniora jest bardzo proste. Odbierając Kartę koniecznie sprawdź aktualny katalog - przewodnik po promocjach, który ułatwi Ci wybór Twoich ulubionych zniżek. Katalog dostępny jest online - możesz się z nim teraz zapoznać.

Kartę miej zawsze przy sobie i używaj jej kiedy zechcesz. Okaż ją przed dokonaniem zamówienia lub zakupu, a otrzymasz należną Ci zniżkę.

Karta wydawana jest bezpłatnie w Urzędzie Miejskim w Sochaczewie.

CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ, ŻEBY Z NIEJ SKORZYSTAĆ?

INFORMACJE PODSTAWOWE 

Sochaczewska Karta Seniora jest kartą rabatową upoważniającą do otrzymywania promocji i zniżek od regularnych cen u jej Partnerów wymienionych w katalogu i/lub na stronie internetowej www.seniorzy.sochaczew.pl. Partnerzy mają obowiązek respektowania Sochaczewskiej Karty Seniora i udzielania promocji jakie zostały opisane w ich ofercie. Należy starannie czytać i zapoznawać się z dokładnymi warunkami poszczególnych promocji. Rabat może być ograniczony do kwoty, czasu i miejsca określonego w ofercie dla danego punktu. Sochaczewska Karta Seniora jest kartą na okaziciela, może ją wykorzystywać osoba która ukończyła 65 lub 75 lat. Karta jest kartą imienną. Sochaczewska Karta Seniora nie wymaga rejestracji, zakupów grupowych, opłacania abonamentu. Korzystanie z programu nie wiąże się z żadną opłatą dla jej posiadacza - wystarczy, że ukończyłem, ukończyłaś 65 lub 75 lat i zgłosisz się do Urzędu Miejskiego w Sochaczewie gdzie wypełnisz krótki formularz. Program rabatowy Sochaczewskiej Karty Seniora jest ważny od dnia jej otrzymanie - besterminowo.

WAŻNOŚĆ TWOJEJ KARTY

Sochaczewska Karta Seniora może być używana codziennie w jednostkach organizacyjnych i instytucjach kultury należących do Miasta Sochaczew oraz w punktach handlowych i usługowych oznaczonych logo Programu.

Z SOCHACZEWSKĄ KARTĄ RODZINY SWOBODNIE KORZYSTAJ Z USŁUG I WYBIERZ SIĘ NA ZAKUPY

Pokaż sprzedawcy Sochaczewską Kartę Seniora przed rozpoczęciem usługi lub przed wybiciem transakcji na kasie fiskalnej, aby uniknąć konieczności jej anulowania. Pamiętaj, że niektóre z usług wymagają wcześniejszej rezerwacji. Wyprzedaże i inne promocje są zawsze wyłączone i nie można ich łączyć z rabatami i upustami, do których upoważnia Twoja Sochaczewska Karta Seniora, chyba że określone jest to inaczej w ogłoszeniach tych firm - sprawdź to, zapytaj sprzedawcę bo warto.

"JEDNA" UWAGA

Aby w pełni korzystać z przywilejów Sochaczewskiej Karty Seniora dokładnie czytaj ogłoszenia poszczególnych firm, zapoznaj się z ofertą i jej ograniczeniami. W przypadku odmowy uhonorowania karty w firmie naszego Partnera, prosimy o niezwłoczny kontakt z Urzędem Miejskim w Sochaczewie - Wydawcą Sochaczewskiej Karty Seniora. Ani wydawca Karty, ani firmy biorące udział w programie nie są odpowiedzialne za zniszczone lub zagubione, skradzione karty. Wydawca Sochaczewskiej Karty Seniora rezerwuje sobie prawo do anulowania karty każdemu kto nadużywa przywilejów karty i nie przestrzega regulaminu i warunków korzystania z karty. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za niemożność skorzystania z oferty danego Partnera, jeżeli brak jest wolnych miejsc, terminów rezerwacji, asortyment został wyczerpany, dana usługa nie jest już oferowana, profil działalności danego punktu uległ zmianie, dany punkt został zlikwidowany. Wydawca karty nie ponosi odpowiedzialności za działania jego Partnerów niezgodne z proponowanymi przez nich warunkami promocji. Podane w Katalogu wartości i procenty zniżek są orientacyjne i zależą wyłącznie od zrealizowanego zamówienia lub zakupu. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zaktualizowana lista Punktów Partnerskich i promocji znajduje się na naszej stronie internetowej.

kontakt