przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew

Fundusze dla Seniorów

A A A

Każdy z nas, każdy obywatel i każda obywatelka ma wiele możliwości realizowania swoich pasji i pomysłów. Jeśli pomysły te dotyczą działań skierowanych do ogółu społeczeństwa i mają na celu rozwiązanie jakiegoś społecznego problemu, możemy starać się o pozyskanie dla nich wsparcia finansowego. Takie możliwości daje nam m.in. Unia Europejska, Rząd RP, Ministerstwa RP,  urzędy miast,  gmin, a także fundacje czy stowarzyszenia.

Jeśli masz pomysł na ciekawe i potrzebne seniorom działania, chcesz je zrealizować, ale potrzebujesz funduszy, zaglądaj na naszą stronę! To w właśnie tym miejscu będziemy zamieszczać informacje o konkursach, w których o dotacje na swoje pomysły i inicjatywy mogą starać się seniorzy oraz organizacje działające na ich rzecz. Umieścimy listę organizacji, które mogłyby pełnić rolę partnerów w projektach skierowanych do seniorów. Będziemy także informować o organizowanych przez nas szkoleniach dla seniorów, dotyczących pozyskiwania funduszy.

A może wcześniej niż my trafiłeś na ciekawe ogłoszenie o konkursie? Nie zwlekaj, podziel się z nami tą informacją, a my umieścimy ją na naszej stronie internetowej, by inni seniorzy i organizacje działające na ich rzecz mogli z niej skorzystać.

Zapraszamy do kontaktu z nami:

- telefonicznie - (46) 862 22 35
- mailowo – projekty.spoleczne@sochaczew.pl,
- osobiście – w budynku Urzędu Miejskiego przy ul. 1 Maja 16, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 16.00

kontakt